» » » Jumper X

Kontakt

Opinia o produkcie

Gorąco polecam! Wózeczek zgrabny, naprawdę lekki i bardzo dobrze się prowadzi mimo, że nie ma skrętnych kół, to zakręty nie są żadną przeszkodą. Dostawa…
Ocena produktu 5/5

Ostatnie aktualności

Statystyka

  • Ilość produktów: 870
  • Ilość kategorii: 228
  • Ilość promocji: 7
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 4123407 klientów
  • Sklep działa od: 25-08-2009

Jumper X

 TAKO JUMPER X

TAKO Jumper to dokonała propozycja dla osób wymagających. Wózek powstał w oparciu o wieloletnie obserwacje oraz sugestie rodzin. W efekcie powstało swoiste, niezwykle użyteczne połączenie wytworności oraz innowacyjności.  Dzięki takiej mieszance zalet TAKO Jumper X cieszy się nieustannie rosnącą popularnością wśród słodkich bobasów i ich troskliwych rodziców.

TAKO Jumper  jest wyjątkowy komfortowy – zarówno dla dziecka, jak i dla osoby prowadzącej wózek. Maluszek ma zapewnione idealne warunki: mięciutki, ciepły materacyk, materiały zapewniające wentylację oraz możliwość dostosowania położenia zagłówka, oparcia i podnóżka do okoliczności. Maluszek nie jest skazany na nieustanne patrzenie w niebo, konstrukcja wózka pozwala na regulację jego pozycji w zależności od potrzeb np. snu czy chęci poznawania świata. Duże, pompowane koła oraz funkcja koordynowania miękkości amortyzacji chroni dzieciaczka przed wstrząsami oraz zapewnia cichą, spokojna jazdę. Opcja ta jest również niezwykle wygodna dla osoby prowadzącej wózek. Skrętne koła zapewniają pojazdowi dużą zwrotność i lekkość w pokonywaniu wszelkich przeszkód lub wykonywaniu manewrów. Zaletą budowy TAKO Jumper X jest ponadto regulowana rączka ułatwiająca kierowanie wózkiem dla wszystkich osób bez względu na ich wzrost. Wózek jest doskonałą propozycją dla ludzi nowoczesnych, aktywnych, szukających rozwiązania łączącego ciekawy i przyjemny wygląd z nowościami technologicznymi.

TAKO Jumper jest zaskakująco bezpieczny – centralny, stabilny hamulec zlokalizowany w tylnych kołach, zapewnia wygodę w blokowaniu kół oraz zapobiega niekontrolowanym przemieszczeniom produktu. Prezentowany wózek w każdym z elementów kompletu wyposażony został w stabilne i niezawodne szelki ochraniające. TAKO Jumper X, podobnie jak inne artykuły sygnowane marką TAKO, posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa i higieny, dzięki czemu maluszek ma zapewniona należytą ochronę. Produkt posiada w zestawie folie ochronne, dzięki którym możliwe jest również zabezpieczenie maleństwa przed nieprzyjemnymi czynnikami atmosferycznymi np. wiatrem, deszczem czy rażącym słońcem.

TAKO Jumper jest niezwykle funkcjonalny. W konstrukcji wózka zastosowano wiele bardzo praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z niego jest łatwe i proste, a sam produkt niezastąpiony w codziennych obowiązkach i ciekawych wyprawach. Zakup wózka ma same plusy. Rodzice szczególnie doceniają możliwość integrowania ze sobą poszczególnych elementów kompletu, stelaż dostosowany jest zarówno do fotelika samochodowego, siedziska spacerowego, jak i gondoli. Poszczególne części można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

TAKO Jumper X jest imponująco elegancki. Produkt występuje w kilku wersjach kolorystycznych, które charakteryzują się nowoczesnością, wyrafinowaniem oraz wykończeniem wykazującym dużą dbałość o detale. Producent zatroszczył się, by wózek był wytrzymały i trwały, a zawarte w komplecie pokrowce ochronne zabezpieczały całość przed zabrudzeniem.

TAKO Jumper to wózek bardzo stabilny i wygodny. Świetnie się sprawdza w każdych warunkach. Wysoka jakość oraz użyteczność czynią go niezwykle atrakcyjnym produktem. TAKO Jumper X to wózek, który spełnia oczekiwania!

 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Promocje

X-Lander XA America 3w1

X-Lander XA America 3w12 506,00 zł1 950,00 zł

X-Lander XA Antarctica  3w1

X-Lander XA Antarctica 3w12 506,00 zł1 950,00 zł

X-Lander XA Asia 3w1

X-Lander XA Asia 3w12 506,00 zł1 950,00 zł

X-Lander XA Africa 3w1

X-Lander XA Africa 3w12 506,00 zł1 950,00 zł

X-Lander XA Europe 3w1

X-Lander XA Europe 3w12 506,00 zł1 950,00 zł

Tutek Tambero

Tutek Tambero1 599,00 zł1 499,00 zł